О нас

«Аби створити щось видатне, ваші думки мають бути завжди сфокусовані на найменьших дрібницях.»

Джорджио Армані

У дизайні інтер’єру ДФнП є експертом на українському ринку ЯКІСНОЇ дверної та меблевої фурнітури вже багато років. Завдяки цьому ми обрали для наших клієнтів найкращих представників світових брендів з Європи й Америки.

У першу чергу ми піклуємося про клієнта, його побажання й переваги. І завдяки високому професіоналізму наших спеціалістів з одного боку й широким асортиментом наших партнерів з іншого – клієнт завжди отримає бажане у відповідності зі своїми смаками та стилістикою інтер’єру. Нашою фішкою також є можливість вирішити будь-які технічні завдання.

ДФнП є підрядчиком, як для приватних замовників, так і на відомих об’єктах Києва й інших міст України. Наші ручки прикрашають Київський Залізничний вокзал, Дім Митрополита, Дім з химерами, Маріїнський Палац. Такі ресторани як Прага, Проходімец, Маріо та багато інших. У процесі багаторічного досвіду ми зупинили наш вибір на таких відомих виробниках:

Ці виробники пропонують широкий асортимент дверної, меблевої фурнітури, ванних аксесуарів, карнизів й аксесуарів для каміну.

ДФнП регулярно бере участь у виставках та завжди в курсі всіх новинок та KnowHow наших виробників.

У нашій компанії діють різноманітні партнерські програми для архітекторів, дизайнерів та виробників меблів та столярних виробів.

Запрошуємо вас до співпраці та завжди будемо раді бачити вас у нас в салоні.

Вы недавно смотрели

Крепление для ковров на лесницу от Enrico Cassina (Енрико Касина)
Мебельная ручка с Камнев Сваровски от MESTRE
Ручка дверная на планке "Овен"
Дверная петля скрытого монтажа SIMONSWERK
Дверная ручка на планке Mestre (Местре) 3741
Карниз BELIZE от Mandelli (Мандели) Италия

Найдите нас

     наша страница на Facebook