О нас

«Аби створити щось видатне, ваші думки мають бути завжди сфокусовані на найменьших дрібницях.»

Джорджио Армані

У дизайні інтер’єру ДФнП є експертом на українському ринку ЯКІСНОЇ дверної та меблевої фурнітури вже багато років. Завдяки цьому ми обрали для наших клієнтів найкращих представників світових брендів з Європи й Америки.

У першу чергу ми піклуємося про клієнта, його побажання й переваги. І завдяки високому професіоналізму наших спеціалістів з одного боку й широким асортиментом наших партнерів з іншого – клієнт завжди отримає бажане у відповідності зі своїми смаками та стилістикою інтер’єру. Нашою фішкою також є можливість вирішити будь-які технічні завдання.

ДФнП є підрядчиком, як для приватних замовників, так і на відомих об’єктах Києва й інших міст України. Наші ручки прикрашають Київський Залізничний вокзал, Дім Митрополита, Дім з химерами, Маріїнський Палац. Такі ресторани як Прага, Проходімец, Маріо та багато інших. У процесі багаторічного досвіду ми зупинили наш вибір на таких відомих виробниках:

Ці виробники пропонують широкий асортимент дверної, меблевої фурнітури, ванних аксесуарів, карнизів й аксесуарів для каміну.

ДФнП регулярно бере участь у виставках та завжди в курсі всіх новинок та KnowHow наших виробників.

У нашій компанії діють різноманітні партнерські програми для архітекторів, дизайнерів та виробників меблів та столярних виробів.

Запрошуємо вас до співпраці та завжди будемо раді бачити вас у нас в салоні.

Вы недавно смотрели

Крепление для ковров на лесницу от Enrico Cassina (Енрико Касина)
Мебельная ручка с Камнев Сваровски от MESTRE
Дверная петля скрытого монтажа SIMONSWERK
Ручка дверная на планке "Овен"
Дверная ручка на планке Mestre (Местре) 3741
петля дверная на дверь с наплавом (с четвертью)

Найдите нас